25°C pochmurno z przejaśnieniami

Opieka nad Panem Ludwigiem (73l.) + premia letnia do 300€

Opieka nad Panem Ludwigiem (73l.) + premia letnia do 300€
cena: 11 000 PLN

Interkadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Opis oferty: Do opieki jest samotnie mieszkający Pan Ludwig w wieku 73 lat. Senior cierpi na początkową demencję,nadciśnienie i przeszedł niedawno udar. Senior jest osobą samodzielną, sam się myje i ubiera, jednak potrzebuje pomocy w prowadzeniu domu i asekuracji podczas chodzenia. Chętnie spaceruje i spędza czas na powietrzu.


Obowiązki:


Asekuracja w ubieraniu/myciu

Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego

Podawanie lekarstw

Dotrzymywanie towarzystwa


Oczekujemy:dobrej znajomości języka niemieckiego

doświadczenia w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku

prawa jazdy (mile widziane)

życzliwości oraz cierpliwości wobec podopiecznych.


Oferujemy:wynagrodzenie 1300 EUR netto (za miesiąc) + premia wakacyjna do 300 EUR brutto!

legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)

składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4400 zł brutto!)

podpisanie jednej czytelnej umowy

możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC

bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

pokrycie kosztów podróży w obie strony

opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7

rower do dyspozycji opiekuna


Więcej informacji na opiekunki.interkadra.pl

Do przesyłanego CV prosimy o dodanie klauzuli:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych (Interkadra Sp. z o .o., ul. Wielicka 50,30-552 Kraków) w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Dane kontaktowe

Zapraszamy do aplikowania na powyższą ofertę za pomocą formularza zgłoszeniowego lub bezpośrednio do Konsultantów w biurach na terenie całego kraju! Tel: 575 930 360, mail: [email protected]