25°C lekkie zachmurzenie

Sprzedam Hotel/Pensjonat - Adamów (wygasło)

Sprzedam Hotel/Pensjonat - Adamów
cena: 1400000 PLN (do negocjacji)

HOTEL, SPA, PENSJONAT - sprzedaż lub dzierżawa długoterminowa - okolica Natura 2000 - idealne pod miejsce związane z ekologią - nieopodal Zwierzyńca w Adamowie

Propozycja dla inwestora, który prowadził już lub chce rozpocząć inwestycję związaną z hotelarstwem. Również pod ośrodek wypoczynkowy dla firm.

Do sprzedaży przygotowany jest budynek z działką, wszystko w pełni wyposażone. Budynek to trzy urządzone kondygnacje. Parter przeznaczony na część jadalną, bar i restaurację z pomieszczeniami dodatkowymi - wszystko z wyposażeniem. Kuchnia z pomieszczeniami pomocniczymi, pełnym sprzętem, piecami, półkami, chłodnią. Na tym poziomie również pralnia.

Pierwsze piętro to sala konferencyjna/balowa mogąca pomieścić ok. 150 os, połączona z dodatkowym pomieszczeniem przeznaczone na część bufetową. Jest też pomieszczenie małej kuchni podręcznej. Na obu piętrach łazienki.
Kolejne piętro (z pokojami ze skosami) to część hotelowa z dziewięcioma pokojami. Każdy pokój wyposażony w łazienkę z prysznicem, możliwość podłączenia TV.

Wszystko spełnia wymogi do prowadzenia działalności. Budynek elegancki, nie wymaga nakładów, jedynie odświeżyć/pomalować można pokoje gościnne (normalne zużycie). Teren wokół budynku obsiany trawą, zbudowane zadaszone miejsce na grilla, huśtawka ogrodowa - wszystko w drewnie. Przed budynkiem parking, jednakże miejsc do parkowania dla gości napewno nie zabraknie. Teren foremny, możliwość przearanżowania na ogród.
Dodatkowa możliwość to działki przyległe, które można dokupić tworząc kompleks wypoczynkowy.

Teren otoczony zielenią w okolicy puszczy, na terenie objętym programem Natura 2000. Możliwość zaopatrywania się w okoliczne produkty regionalne.

Nieruchomość nie jest zadłużona, może kontynuować ciągle działalność.

LINK DO FILMU: https://youtu.be/8VztcgaZJhg

W sprawie szczegółów m.in. dokładnej lokalizacji proszę dzwonić pod nr tel. 792233000 lub mail: [email protected], na życzenie przekażę więcej zdjęć.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-07-14 17:41:15