12°C bezchmurnie

OPERATOR WALCA - PRACA W BELGII, NA STAŁE (wygasło)

OPERATOR WALCA - PRACA W BELGII, NA STAŁE

Agencja Pracy Tymczasowej Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 13570 poszukuje osób do pracy na stanowisko: OPERATOR WALCA, ASFALTOWY - Belgia.

Nasze wymagania:
- doświadczenie jako operator walca drogowego,
- uprawnienia na walec drogowy,
- mile widziane prawo jazdy kat.C+E,
- znajomość języka angielskiego na poziomie średnim.

Co oferujemy dla Kandydata?
- atrakcyjna stawka godzinowa,
- zakwaterowanie,
- ubezpieczenie opłaca pracodawca,
- dodatek na dziecko + pieniądze wakacyjne i urlopowe,
- zwrot kosztów dojazdu do pracy,
- praca w pełnym wymiarze godzin z możliwością pracy na stałe.

Zakres obowiązków:
- operator walca drogowego,
- praca przy asfalcie,
- inne prace związane z tym zawodem.

Szczegóły każdej oferty na → www.klaverteam.com

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem proszone są o wysyłanie CV (z opisem doświadczenia oraz wymaganymi uprawnieniami) na adres mailowy podany w ogłoszeniu, bądź o kontakt telefoniczny.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-11-29 12:48:42