12°C bezchmurnie

SPAWACZ MIG/MAG + ELEKTRODA I PALNIK- BELGIA, STAŁA PRACA (wygasło)

SPAWACZ MIG/MAG + ELEKTRODA I PALNIK- BELGIA, STAŁA PRACA

Agencja Pracy Tymczasowej Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 13570 dla jednego ze swoich klientów zagranicznych poszukuje osoby na stanowisko SPAWACZ MIG/MAG +ELEKTRODA I PALNIK - PRACA W BELGII

Wymagania:
- doświadczenie jako spawacz mig-mag + elektroda i palnik,
- średnia znajomość języka angielskiego,
- mile widziana znajomość rysunku technicznego,
- uprawnienia spawalnicze,
- mile widziane prawo jazdy kat.B,
- mile widziane referencje,
- punktualność i dokładność.

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa,
- możliwość pracy w nadgodzinach,
- dodatek urlopowy,wakacyjny,
- dodatek na dziecko,
- ubezpieczenie opłaca pracodawca,
- zwrot kosztów dojazdu do pracy.
- zakwaterowanie.

Zakres obowiązków:
- spawanie kontenerów morskich,
- dbałość o powierzony sprzęt.

Szczegółowe informacje odnośnie każdej z ofert na – www.klaverteam.com

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem proszone są o wysyłanie CV (z opisem doświadczenia oraz wymaganymi uprawnieniami) na adres mailowy podany w ogłoszeniu, bądź o kontakt telefoniczny.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-11-29 12:45:34