12°C bezchmurnie

BRUKARZ - PRACA W BELGII - PRACA NA STAŁE (wygasło)

BRUKARZ - PRACA W BELGII - PRACA NA STAŁE

Agencja Pracy Tymczasowej Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 13570 dla jednego ze swoich klientów zagranicznych poszukuje osoby na stanowisko: BRUKARZ - PRACA W BELGII

Wymagania:
- doświadczenie w pracy w wyżej wymienionym zawodzie,
- znajomość języka angielskiego na poziomie średnim,
- mile widziane prawo jazdy kat. B,
- mile widziane referencje,
- zaangażowanie,
- odpowiedzialność i sumienność.

Oferujemy:
- atrakcyjne zarobki,
- dużo godzin pracy,
- zakwaterowanie,
- ubezpieczenie opłaca pracodawca,
- umowa o pracę,
- dodatek na dziecko,
- dodatki urlopowe oraz wakacyjne,
- zwrot za dojazd do pracy.

Zakres obowiązków:
- prace drogowe, wstawianie krawężników,
- wstawianie obrzeży,
- dbałość o przekazany sprzęt.

Szczegóły każdej oferty na → www.klaverteam.com

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem proszone są o wysyłanie CV (z opisem doświadczenia oraz wymaganymi uprawnieniami) na adres mailowy podany w ogłoszeniu, bądź o kontakt telefoniczny.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-11-29 12:42:55