15°C słabe opady deszczu

ELEKTRYK BUDOWLANY/PRZEMYSŁOWY - PRACA W BELGII (wygasło)

ELEKTRYK BUDOWLANY/PRZEMYSŁOWY - PRACA W BELGII

Agencja Zatrudnienia i Pracy Tymczasowej KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 13570 poszukuje osób do pracy w Belgii na stanowisku: Elektryk budowlany/przemysłowy.

Nasze wymagania:
- doświadczenie w pracy jako elektryk,
- umiejętność montażu szaf kablowych,
- umiejętność czytania planów technicznych,
- posiadanie certyfikatów i uprawnień jako elektryk,
- znajomość języka angielskiego - poziom minimum dobre podstawy.

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa,
- możliwość pracy w nadgodzinach,
- dodatki: urlopowe, wakacyjne, na dziecko,
- zakwaterowanie,
- ubezpieczenie opłaca pracodawca,
- pracę w pełnym wymiarze godzin z możliwością pracy na stałe.

Zakres obowiązków:
- czytanie planów technicznych,
- przygotowanie podłoża do kładzenia kabli,
- okablowanie,
- okucia,
- wszelkie inne prace związane z elektryką.

Szczegółowe informacje odnośnie oferty na –> www.klaverteam.com

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem proszone są o wysyłanie CV (z opisem doświadczenia oraz wymaganymi uprawnieniami) na adres mailowy podany w ogłoszeniu, bądź o kontakt telefoniczny.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-11-29 12:40:13