18°C słabe opady deszczu

Recman marką na topie

Społeczeństwo, Recman marką topie - zdjęcie, fotografia

Ogólnopolska konwencja partnerów firmy Recman, która miała miejsce 3 i 4 marca, okazała się szczególnie ważna dla zamojskiego przedsiębiorcy. O wydarzeniu, marce oraz planach na przyszłość w wywiadzie dla GZ mówi Artur Kozłowski, właściciel salonów odzieży męskiej Recman w Zamościu, Tomaszowie Lubelskim oraz Chełmie.
– Pana salony zostały wyróżnione spośród wszystkich salonów Recman w Polsce.
- Artur Kozłowski: - Tak. W dniach 3-4 marca 2016 r. w Gdańsku odbyła się ogólnopolska konwencja partnerów firmy Recman, która była okazją do podsumowania ostatniego roku, przedstawienia planów na przyszłość oraz wyróżnienia najlepszych salonów, których na terenie Polski jest ponad 100. Zarząd firmy Recman przyznał trzy wyróżnienia. Jedno z nich trafiło w moje ręce za wzorowe zaangażowanie oraz dynamiczny rozwój marki Recman na terenie woj. Lubelskiego, z czego jestem bardzo dumny.
- Dlaczego zarząd firmy Recman na miejsce konwencji wybrał Gdańsk?
- Gdańsk został wybrany nieprzypadkowo, ponieważ firma Recman od kilku lat jest oficjalnym sponsorem Polskiej reprezentacji Tenisa Ziemnego, a w dniach 4-6 marca odbywał się w Ergo Arenie pierwszy historyczny mecz w Grupie Światowej Pucharu Davisa pomiędzy Polską i Argentyną.
- Firma Recman spełnia marzenia chorych dzieci...
- Tak. Od kilku lat firma Recman wspomaga Fundację Mam Marzenie. Fundacja ta spełnia marzenia małych, chorych dzieci. Były to m.in. wyjazd Miłosza do Barcelony na mecz jego ukochanej drużyny FC Barcelona, wymarzony laptop dla Bartka czy ogrodowa zjeżdzalnia Julki. Klienci, którzy zakupią w naszych salonach Muszkę Mosca dołączają do tej akcji, ponieważ 5 zł z każdej sprzedanej muszki przeznaczane jest właśnie na ten cel.
- Jakie są nowe trendy w modzie męskiej na wiosnę i lato 2016?
- Dominującymi kolorami nadal będą niebieski oraz szarości. W modzie codziennej casual będzie sporo kratek oraz kilka nowych modeli kurtek skórzanych. Modne w tym sezonie będą materiały z „kropkami” zarówno na krawatach, poszetkach, jak również w tkaninach, z których szyte są koszule. Kolejnym powrotem w odzieży typu casual będzie bardzo lubiany denim. Na bardziej gorące dni Recman będzie miał w propozycji dla swoich klientów szeroką gamę koszulek polo, spodni szortów oraz tzw. „chinosów”. Mieszkańcy Zamojszczyzny mogą kupić produkty marki Recman w salonach w Galerii Revia Park, przy ul. Lubelskiej 40 w Zamościu, w Tomaszowie Lubelskim, przy ul. Lwowskiej 14 oraz Chełmie przy ul. Lubelskiej 73a.
-Dziękuję za rozmowę.

Recman marką na topie komentarze opinie

  • Krzysiek - niezalogowany 2017-07-31 17:47:26

    Bardzo miła Obsługa( Zamość, tam robiłem zakupy). Ogólnie bardzo dobre ubrania polskiej firmy, tak trzymać. Dodam tylko że zdecydowałem się przeskoczyć z droższych marek i wcale nie żałuję, dobra jakość w dobrej cenie.

  • Joanna Orzeł 2017-08-23 15:28:38

    Dobrze, że polskie marki zaczynają być doceniane. Ludzie płacą krocie za Armanich, Bossów itp. z azjatycką etykietą, a mamy swoje marki.

Dodajesz jako: Zaloguj się