8°C bezchmurnie

Ostatnie dni na zgłoszenie się do akcji „Nestlé porusza Polskę”

Redakcja, Ostatnie zgłoszenie akcji „Nestlé porusza Polskę” - zdjęcie, fotografia

W najbliższy piątek, 10 marca, upływa termin na zgłoszenie się gmin do udziału w drugiej edycji konkursu „Nestlé porusza Polskę”. W zwycięskich gminach firma Nestlé ufunduje nowoczesne siłownie plenerowe. Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny!

W województwie lubelskim do rywalizacji o siłownię zgłoszono dotąd 28 gmin. Jednak wciąż można aplikować. Gminy, które chcą zgłosić się do konkursu i mieć szansę na wygranie siłowni terenowej od Nestlé, mają na to już tylko kilka dni – termin upływa 10 marca br. O tym, gdzie powstaną ufundowane przez firmę urządzenia sportowe, zadecydują lokalne społeczności – zwycięzcy akcji zostaną wyłonieni w drodze internetowego głosowania, które rozpocznie się 10 maja 2017.

Jest o co walczyć! W wybranych lokalizacjach firma ufunduje siłownię na świeżym powietrzu, składającą się
z 9 profesjonalnych urządzeń sportowych, m.in.:

  • surfer i twister – wzmacnia koordynację ruchową, aktywuje mięśnie bioder oraz stawów biodrowych;
  • orbitrek i biegacz – pobudza ruchy bioder, barków, ramion oraz nóg;
  • wioślarz – wzmacnia mięśnie nóg, ramion i górnej partii pleców;
  • drabinka i podciąg nóg wzmacnia mięśnie ramion oraz mięśnie brzucha;
  • rower i jeździec – wzmacnia wydolność serca i płuc, poprawia koordynację ruchową oraz wzmacnia mięśnie nóg, ramion i górnej partii pleców.

Na każdym urządzeniu będzie instrukcja, opisująca prawidłowy i bezpieczny sposób wykonywania ćwiczeń.

Zgłoszenia do tegorocznej edycji konkursu są przyjmowane do 10 marca br. Aby wziąć udział w akcji, przedstawiciel Urzędu Gminy powinien wyrazić chęć wzięcia udziału w konkursie, wysyłając mail na adres: [email protected] i wskazać osobę kontaktową. W odpowiedzi na zgłoszenie, aplikujący otrzyma zaproszenie zawierające login i hasło do indywidualnego konta gminy znajdującego się na dedykowanym konkursowi panelu. Po zalogowaniu należy zgłosić na platformie wybrane lokalizacje, pamiętając, by spełniały wymogi zawarte
w regulaminie.

Ostatnie dni na zgłoszenie się do akcji „Nestlé porusza Polskę” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się