22°C całkowite zachmurzenie

„Moje Miasto Krasnystaw”

Kultura, „Moje Miasto Krasnystaw” - zdjęcie, fotografia

Krasnostawski Dom Kultury i Miejska Biblioteka Publiczna w Krasnymstawie zapraszają do udziału w konkursie „Moje Miasto Krasnystaw”

W XVII Konkursie Plastyczny i Literackim pod patronatem Burmistrza Krasnegostawu zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną, Krasnostawski Dom Kultury oraz Urząd Miasta udział wziąć mogą dzieci i młodzież z krasnostawskich przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów.

Prace w kategorii plastycznej uczestnicy mogą składać do 21 lutego a prace literackie do 24 lutego w Krasnostawskim Domu Kultury. Prace powinny być wykonane na formacie A2, A3 lub A4, technika: malarstwo, rysunek barwny, grafika, batik, rysunek węglem.

Tematem prac literackich jest opowiadanie na temat: „Krasnystaw – moje miasto, moja mała ojczyzna”. Opowiadania lub inne wybrane formy literackie powinny bezpośrednio dotyczyć Krasnegostawu i jego mieszkańców w dowolnie wybranym kontekście, np. historycznym, współczesnym lub przyszłym. Opowiadanie nie powinno przekraczać 5 stron znormalizowanego wydruku komputerowego /czcionka Times New Roman 12/.

„Moje Miasto Krasnystaw” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się