8°C bezchmurnie

Mateusz zginął zakopany żywcem?

Jasnowidz Marek Szwedowski uważa, że zaginiony osiem lat temu Mateusz Żukowski z Ujazdowa nie żyje. Według jego wizji, chłopiec miał zostać zakopany żywcem.

Zdaniem jasnowidza Marka Szwedowskiego, chłopiec podczas zabawy z kolegami miał spaść z drzewa i stracić przytomność. Wywołało to panikę towarzyszy zabawy. Chłopiec mimo utraty świadomości miał być wciąż żywy. W tym momencie pojawia się mężczyzna, który sądzi, że Mateusz nie żyje i postanawia ukryć ciało chłopca. Zakopuje Mateusza i miejsce to maskuje gałęziami. Następnie ubrania chłopca rozrzuca nad rzeką dla upozorowania utonięcia. Zdaniem jasnowidza Marka Szwedowskiego ciało chłopca można odnaleźć w pobliżu drzewa, z którego Mateusz spadł. Jasnowidz twierdzi, że Mateusz woła z zaświatów o wykopanie i daje wskazówki ojcu, Andrzejowi, ukazując mu się we śnie.

Przypomnijmy, że chłopiec zaginął 26 maja 2007 roku. Chłopca szukali policjanci, sprawa została nagłośniona w mediach, rodzina wynajęła również detektywów.

 

To jedynie fragment artykułu. Cały tekst i pełną treść wizji jasnowidza Marka Szwedowskiego możesz przeczytać w aktualnym wydaniu "Gazety Zamojskiej".

Mateusz zginął zakopany żywcem? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się