17°C bezchmurnie

Konkursy recytatorskie w MGOK we Frampolu

Dnia 27 kwietnia 2017 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury we Frampolu 
odbyły się gminne rliminacje XXXVI "Małego Konkursu Recytatorskiego", eliminacje gminne 
XIII Konkursu Recytatorskiego "Literackiej Twórczości  Regionalnej" oraz podsumowanie gminnego konkursu plastycznego "Tradycje i Zwyczaje Wielkanocne".

 

Do konkursów przystąpiły wszystkie szkoły podstawowe Gminy Frampol, Przedszkole oraz Gimnazjum.

Komisja oceniająca "Mały Konkurs Recytatorski" w składzie: Ewa Bordzań, Emilia Karwat, Andrzej Mazurek postanowiła nagrodzić i tym samym zakwalifikować do etapu powiatowego następujących recytatorów:

1. Kat B  Klaudia Kubina kl. V SP w Teodorówce, przygotowała Pani Anna Maciąg 2. Kat B Kacper Skiba kl. VI SZS we  Frampolu, przygotowała Pani Beata Wójcik 3. Kat B Sylwester Kość kl. VI  SP w Teodorówce, przygotowała Pani Anna Maciąg

Wyróżnienia otrzymały: Łucja Sitarz kl. III, Amelia Socha kl. V, Karolina Brzozowska kl. VI, Wiktoria Kaziród kl. VI wszystkie  ze SP w Woli Radzięckiej przygotowały Panie: Maria Stańczyk i  Maria Furlepa Wiktoria Pawlos kl. III z SZS we Frampolu, przygotowała Pani Iwona Czajkowska-Oleszek Wyróżnienie otrzymał także Tomasz Futyma kl. V ze SP w Radzięcinie, przygotowała Pani Izabela Łukaszczyk W konkursie brało udział 17 recytatorów.

W XIII konkursie recytatorskim "Literackiej Twórczości Regionalnej"  udział wzięło 23 uczestników. Komisja postanowiła nagrodzić:

Klaudię Skrok z kl. IV oraz Klaudię Kubinę z kl. V ze SP w Teodorówce, przygotowała pani Anna Maciąg oraz Karolinę  Brzozowską kl. VI ze SP w Woli Radzięckiej, przygotowała Pani Maria Stańczyk.

Wyróżnienia:

Weronika Kapica, Przedszkole w Radzięcinie, przygotowała Pani Beata Kapica Maja Basiak, Przedszkole we Frampolu, przygotowała pani Urszula Wnuk Michał Habza  kl. I  SZS we Frampolu, przygotowała Pani Barbara Pyzik Julia Gabriela Nizioł  kl. III SP w Teodorówce, przygotowała Pani Małgorzata Dubaj Daria Lipińska kl. III SZS we Frampolu, przygotowała Pani Janina Mydlak Wiktoria Kaziród oraz Karolina Brzozowska obie z kl. VI ze SP w Woli Radzięckiej, przygotowała Pani Maria Stańczyk.

Na konkurs plastyczny wpłynęły 104 prace z których Komisja wyłoniła następujących  zwycięzców :

Przedszkole we Frampolu

1.    Szymon Ducher

2.    Antoni Liwak

3.    Maja Basiak

4.    Maja Nita

Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu

1.    Julia Zalewa kl. VI b

2.    Julia Kuraś kl. III b

3.    Martyna Marek kl. II a

4.    Weronika Wach kl. II b

5.    Rafał Wnuk  kl. VI b

6.    Patryk Malec kl. V

Gimnazjum we Frampolu

1.    Patrycja Niedźwiecka kl. II b

2.    Amelia Kruszyńska kl. I a

Szkoła Podstawowa w Radzięcinie

1.    Jacek Kubina kl. IV

2.    Bartłomiej Stadnicki kl. VI

3.    Julia Deruś kl. III

4.    Bartłomiej Sawa  kl. I

Szkoła Podstawowa w Teodorówce

1.    Mateusz Kubina kl. I

2.    Klaudia Kubina kl. V

3.    Patrycja Olik kl. IV

4.    Patryk Rębacz kl. IV

       Szkoła Podstawowa w Woli Radzięckiej

1.    Karolina Brzozowska kl. VI

2.    Amelia Alterman  kl. IV

3.    Gabriela Książek kl. V

4.    Julia Czajka kl. VI.

  Opiekunom konkursu plastycznego Paniom :  Małgorzacie Łapińskiej, Urszuli Wnuk, Marcie Hetman, Janinie Mydlak, Iwonie Wach, Grażynie Paprockiej, Joannie Furmanek, Elżbiecie Kita, Grażynie Korgul, Zofii Kot oraz Panu Krzysztofowi Jasińskiemu składamy serdeczne podziękowania.

Wszystkim uczestnikom konkursów oraz opiekunom dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy zwycięzcom.

                                                                                                                                   Kazimierz Oszust

Konkursy recytatorskie w MGOK we Frampolu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Społeczeństwo, Frampol - więcej informacji